İş Tecrübesi

1) Concordia Üniversitesi, Montreal
Ekonomi Bölümü Araştırma Asistanı (01.09.1979-30.06.1981)
 
2) Dalhousie Üniversitesi
Halifax – Araştırmacı (01.09.1981-31.01.1983)
 
3) Lassa A.Ş.
Planlama Uzmanı (09.07.1983-01.05.1985)
 
4) Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş.
Planlama ve Yatırımlar Dairesi Uzmanı ve Finansman Danışmanı (01.05.1985-20.04.1987)
 
5) T. Emlak Bankası A.Ş.
Krediler Müdürü (20.04.1987-01.06.1989)
Ataköy Turizm İşletmeleri Yönetim Kurulu Üyesi (01.01.1988-31.05.1989)
 
6) T. Emlak Bankası A.Ş.
Amsterdam Temsilcisi (01.06.1989-01.09.1990)
 
7) Tütüncüler Bankası (Yaşarbank) A.Ş.
Dış İlişkiler Müdürü (01.09.1990-05.02.1992)
 
8) T. Emlak Bankası A.Ş.
Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi (Dış İşlemler, Otomasyon) (05.02.1992-01.02.1994)
 
– Banque du Bosphore Paris
Yönetim Kurulu Üyesi (01.03.1992-31.01.1994)
 
– Türkiye Kazakhstan International Bankası
Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı (01.08.1992-31.01.1994)
 
– Fame City
Yönetim Kurulu Üyesi (01.04.1993-31.01.1994)
 
– Avrupa Konut Yapımcıları Birliği
Türkiye Temsilcisi (01.03.1992-31.01.1994)
 
– Türkiye-İran-Pakistan Arasındaki Ekonomik İşbirliği Örgütünün Bankacılık Toplantısı
Heyeti Başkanı, Karaçi ve Ankara (01.08.1991-31.05.1992)
 
9) Tütüncüler Bankası (Yaşarbank) A.Ş.
Genel Müdür Yardımcısı (Dış İşlemler, Menkul Kıymetler) (01.02.1994-01.10.1994)
 
10) Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü İşletme Bölümü
Dekan Yardımcısı (10.1994-10.1995)
 
11) EGS Bank A.Ş.
Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi (Dış İlişkiler, Finansal Ürünler Yurtdışı Şube İzinleri) (01.10.1995-25.02.1999)
 
EGS Yatırım A.Ş. ve EGS Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.
Yönetim Kurulu Üyesi (01.05.1997-30.11.1998)
 
12) ADFIMI – İslam Kalkınma Bankası’na Bağlı Bankalar Birliği
Genel Başkanlığı (29.10.1999-13.12.2000)
 
13) WFDFI – Dünya Kalkınma Bankaları Birliği
Dönem Başkanlığı (29.10.1999-13.12.2000)
 
14) Trakya Üniversitesi
Öğretim Üyesi (25.02.1999-31.08.2008)
Rektör Yardımcılığı (01.09.1999-01.01.2001)
Dekanlık (19.02.2001- 31.08.2008)
T.Ü.Yönetim Kurulu Üyesi (19.02.2001-31.08.2008)
T.Ü. Senato Üyesi (03.03.1999-31.08.2008)
İİBF Yönetim Kurulu Üyesi (25.02.1999-31.08.2008)
İİBF Fakülte Kurulu Üyesi (25.02.1999-31.08.2008)
İşletme Bölümü Başkanlığı (25.02.1999-20.02.2001 (01.06.2004-04.07.2006)
Eğitim Fakültesi Yönetim Kurulu Üyesi (24.02.2006-31.08.2008)
Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Yönetim Kurulu Üyesi (10.07.2006-31.08.2008)
T.Ü. Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi (25.02.1999-31.08.2008)
T.Ü. Vakfı İcra Kurulu Başkanı (25.02.1999-01.07.2004)
T.Ü. Teknoparkı Yönetim Kurulu Üyesi (01.09.2007-31.08.2008)
 
15) Beykent Üniversitesi
Öğretim Üyesi (01.09.2008-01.02.2016)
Senato Üyesi (01.09.2008-01.06.2012)
İİBF Fakülte Kurulu Üyesi (01.09.2008-01.02.2016)
Uluslararası Ticaret Bölüm Başkanlığı (01.09.2008-30.08.2011)
Bankacılık ve Finans Bölüm Başkanlığı (01.09.2011-01.02.2016)
 
16) Esenyurt Üniversitesi
Endüstri Mühendisliği Öğretim Üyesi (05.04.2016 -…..)
Rektör (2017-…..)